expand

HISTORIA

HISTORIA FIRMY TOGIYA

TOGIYA - Historia TOGIYA sięga do 1965 roku .


Wtedy Pan Tatsuya Miyata TOGIYA odziedziczył po swoim ojcu umiejętności ostrzenia legendarnych japońskich mieczy samurajskich KATANA i rozpoczął produkcję własnych produktów, japońskich nożyczek fryzjerskich. W tym czasie firma rozpoczęła pracę na lokalnym rynku i przybrała szatę TOGIYA nazwę autentycznych japońskich nożyczek fryzjerskich z najlepszych materiałów i najlepszej technologii . Po osiągnięciu fundamentalnej popularności w Japonii, firma rozszerzyła rynek o Koree i Tajwan . Aby to zrealizować w latach 90–tych ubiegłego wieku produkcja nożyczek została całkowicie zmodernizowana .Od 1999 roku TOGIYA zyskuje światową sławę na rynku profesjonalnych nożyczek fryzjerskich . Od 2000 roku firma stale zwiększa obroty i podnosi niezrównaną jakość nożyczek i krok po kroku zdobywa serce fryzjerów na całym świecie .


pociag_film


To naturalne, że w tej naszej epoce zaawansowanych technologii proces produkcji w fabryce jest zautomatyzowany, ale to nie znaczy, utratę pracy rzemieślniczej i wszystkie cechy, które są znane z autentycznych japońskich nożyczek fryzjerskich. Kucia, hartowania i szlifowania metalu wykonuje się na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Ostateczne ostrzenia, podnośniki montaż, badania ich jakości, jak wiele lat temu, jest wykonywana ręcznie.

PROCES PRODUKCYJNY


Cały cykl produkcji , od wyboru stali przez wytwarzanie nożyczek odbywa się w jednym zakładzie na świecie , w domu nożyczek TOGIYA , który posiada pełne prawo do posługiwania się określeniem ‘’Made in Japan ‘’. Ostrzenie , składanie i badanie jakości nożyczek jak przed wielu lat wykonywane jest ręcznie . Jakość nożyczek TOGIYA jest odzwierciedleniem tradycyjnego miecza samurajskiego którego każdy właściciel pamięta nazwę mistrza .Po przez połączenie zaawansowanej technologii i tradycyjnej kultury japońskiej produkcji TOGIYA oferuje dziś najlepszą jakość i wydajność .TOGIYA to autentyczny standard japońskich nożyczek i niepowtarzalne narzędzie fryzjerskie , które będzie ci służyć przez wiele lat .

TOGIYA - ETALON JAPANESE NOŻYCE


Japońskie nożyczki fryzjerskie TOGIYA przeznaczone są dla stylistów którzy oprócz nie podważalnej tradycji posługują się też najnowszymi nie konwencjonalnymi technikami strzyżeń . Właściwości ostrzy nożyczek TOGIYA umożliwiają swobodny ślizg , tapirowanie oraz strzyżenie do środka włosów na całej długości ostrza bez jakichkolwiek oporów . Najwyższa jakość stali i tradycyjna technologia ostrzenia sięgająca produkcji oryginalnych japońskich mieczy KATANA jest w tej chwili dostępna dla wszystkich stylistów na Świecie i w Polsce . Doskonałe wypukłe na zewnątrz i wklęsłe od środka ostrza nożyczek TOGIYA są stworzone w hołdzie dla niepowtarzalnie ostrej japońskiej krawędzi tnącej .Niezwykle wyprofilowana rękojeść oraz perfekcyjne wyważenie nożyczek TOGIYA sprawia że praca nimi to czysta niezapomniana przyjemność . TOGIYA pozwalają nam stylistom decydować o kształcie krawędzi ciętych oraz poprawnie strzyc włosy bez niszczenia i łamania końcówek.

PRODUKTY

Wybrane produkty poszczególnych serii: Classic, Global, Designer, Maximum

PRODUKTY-SERIA GLOBAL

Opis serii:

Nożyczki tej serii przeznaczone są dla fryzjerów ceniących sobie dobry sprzęt za rozsądną cenę . Pracują nimi zarówno początkujący jak i doświadczeni styliści . Wszystkie fryzury wymagają ostrych jak miecz samurajski nożyczek .Decydując się na nożyczki TOGIYA wybieramy nowoczesny i komfortowy styl pracy i najlepszą jakość swoich narzędzi .Seria GLOBAL wykonana jest ze stopu HITACHI 440 C .

Seria Global


Recenzje stylistów z całego świata, pracujących z nożyczkami Togiya.


PAN PATRICK AHMED

PAN PATRICK AHMED

Prodwadzący stylista i właściciel "Medley" w Paryżu, Francja.

  Nasilenie jest bardzo ważne dla nożyczek. Wiem, że wiele japońskich nożyczki są w porządku. Ale moje ulubione to Togiya nożyczki. Mają lepszą ostrość i mają mniej stresu na moich rękach.

PAN CHRISTIAN PERIN

PAN CHRISTIAN PERIN

Właściciel firmy rodzinnej "KEMON" i ekskluzywny stylista.

  Używam tylko nożyczek Togiya, ponieważ nadają się do wykonywania wszelkich fryzur. Kiedy prowadzę swoje seminaria szkoleniowe na swoich produktach, zdecydowanie polecam nożyczki Togiya wszystkim uczniom.

PRODUKTY-SERIA CLASSIC

Opis serii:

Klasyczny wygląd połączony z wysoką jakością wykonania tej serii daje długowieczność , niezawodność oraz pełną satysfakcje podczas strzyżenia . Materiał z którego wykonana jest seria CLASIC to V GOLD NR 1 . Nożyczki z tej serii to trafny wybór.

Seria Classic


Recenzje stylistów z całego świata, pracujących z nożyczkami Togiya.


PAN MARCO ZAGO

PAN MARCO ZAGO

Główny stylista i właściciel "Marco Acconciature" we Włoszech
  Mam wielu klientów, nie tylko we Włoszech, ale w całej Europie. I zawsze trzeba dzięki nożyczkom Togiya wdrożyć wszelkie zmiany fryzury moich klientów.
PAN ERMANNO RUZZON

PAN ERMANNO RUZZON

Fryzjer i właściciel stylista Ermanno Parrucchiere we Włoszech.
  Kiedy prowadzę warsztaty na czołowych fryzurach w salonach kosmetycznych w Europie, zawsze polecam tylko nożyczki Togiya, ponieważ są one w stanie dostarczyć właścicielowi prawdziwą przyjemność pracować i postepować bezbłędnie i wykonać nawet najbardziej kreatywne fryzury.

PRODUKTY-SERIA MAXIMUM

Opis serii:

Doskonale dopracowana seria nożyczek TOGIYA przeznaczona głównie dla nowoczesnych stylistów . Wyprofilowany kształt rękojeści pozwala wykonywać swobodne , precyzyjne ruchy podczas strzyżenia .
Seria MAXIMUM wykonana jest ze stopu V GOLD NR 1 .

Seria Maximum

Maximum MKT-36
Cena: 1500,00 pln

Oferta Dnia:


Produkt polecany przez naszą firmę.
Obejrzyj Film

pociag_film

PRODUKTY - SERIA PROFESS.

Opis serii:

Nożyczki z tej serii używają i podziwiają pod względem kunsztu wykonania styliści z całego Świata . Wyprodukowane z kobaltowego stopu najwyższej jakości , który zapewnia doskonałość podczas strzyżenia oraz długowieczność i ostrość krawędzi tnących .Stabilność i nieprzerwane działanie gwarantuje kobaltowa stal HITACHI 314 klasy HIGH-END .

PRODUKTY - SERIA DESIGNER

Opis serii:

Nożyczki z tej serii mają niepowtarzalnie doskonałą konstrukcję która pozwala na zastosowanie najróżniejszych technik strzyżenia . Doskonale wyważone nożyczki z serii DESINGER gwarantują wygodę przy ich długotrwałym stosowaniu .

  Dokładnie zaprojektowana rękojeść TOGIYA przyjmuje dokładnie formę ludzkiej ręki . Nożyczki z tej serii wykute są ze stali nierdzewnej . KOBALT I HITACHI 314 klasy NIGH-END czyni je jednym z najbardziej wysokiej klasy narzędzi na rynku fryzjerskim.

Seria Desinger


Recenzje stylistów z całego świata, pracujących z nożyczkami Togiya.


PAN YASUHIRO IIZUKA

PAN YASUHIRO IIZUKA

Stylista i właściciel salonu "AD włosów" w Mediolanie we Włoszech.

  Są styliści, którzy nieustannie używają japońskich nożyczek. Ale dla mnie, nożyczki Togiya - to specjalne nożyczki. Po raz pierwszy zobaczyłem te nożyczki na wystawie w Mediolanie i od tego czasu, za pomocą Togiya nożyczki w swojej pracy, i podziwiam najwyższą jakość każdego dnia.

PRODUKTY - ART COLLECTION SERIES

Opis serii:

Nożyczki stworzone dla indywidualnych potrzeb stylistów . Doskonale wywarzone i wyprofilowane do naszych dłoni i palców . Najwyższa jakość nożyczek fryzjerskich na świecie . Prawdziwie ekskluzywne narzędzia do kreowania fryzur . Najwyższej jakości stop , wyższość węgla nad stalą i widoczne warstwy kucia . TOGIYA spełnia marzenia najbardziej wymagającym stylistów .

Seria Art Collection


Recenzje stylistów z całego świata, pracujących z nożyczkami Togiya.


PAN JOSÉ BOYKS

PAN JOSÉ BOYKS

Główny właściciel salonu i stylista "TONI & GUY" w Hiszpanii. Ponadto jest prezesem Akademii Urody w Hiszpanii.

  Japońskie Ponieważ jestem już przekonany o nienagannej jakości nożyczki Togiya, to polecam je do studentów akademii.

PRODUKTY - ART COLLECTION II SERIES

Opis serii:

Degażówki z serii ART COLLECTION służą do artystycznego tworzenia i modelowania fryzur . Specjalny kształt i rozstaw zębów pozwala wybrać odpowiedni model do danego stylu pracy . Niepowtarzalny stop kobaltowy i precyzyjna Japońska technologia ostrzenia i polerowania dostarcza miękkość cięć oraz komfort podczas strzyżenia .

Seria Art Collection II


Recenzje stylistów z całego świata, pracujących z nożyczkami Togiya.


MIGUEL & YOLI

MIGUEL & YOLI

Opinia obiecujących młodych stylistów, którzy pracują w "AZUL PELUQUEROS" w Hiszpanii.

  Japońskie nożyczki Togiya są już w Hiszpanii, a wśród mistrzów okazały najwyższej jakości. Można im zaufać.

PRODUKTY - SERIA DLA LEWORĘCZ-
NYCH

Opis serii:

Degażówki z serii Seria Dla Leworęcznych służą do artystycznego tworzenia i modelowania fryzur . Specjalny kształt i rozstaw zębów pozwala wybrać odpowiedni model do danego stylu pracy . Niepowtarzalny stop kobaltowy i precyzyjna Japońska technologia ostrzenia i polerowania dostarcza miękkość cięć oraz komfort podczas strzyżenia .

Seria Dla Leworęcznych

PROMOCJE




Togiya - Etalon Japanese nożyce
Togiya uznana marka korporacyjna autentycznych japońskich nożyczek fryzjerskich, Trusted styliści z całego świata. Cała produkcja odbywa się wyłącznie w Japonii.



Najwyższa japońska jakość
Nożyczki Togiya połączyć japońskiej technologii, wysokiej jakości stal, maksymalną funkcjonalność, piękno, wydajność i kreatywność.



Kontrolne i produkcyjne Scissors
Co nożyczki są kontroli jakości i stosować się do nich świadectwo gwarancji. Numer seryjny składa się z instrumentów laserowych.



Cena / Jakość
Togiya oferuje najlepszą wydajność i funkcjonalność, a także optymalny współczynnik cena / wydajność na autentycznych japońskich nożyczek.

MEGA PROMOCJA SALONU TOGIYA !!!



Zobacz również inne oferty salonu Togiya



TECHNOLOGIE NOŻYCZEK

NOŻYCZKI



Nożyczki fryzjerskie TOGIYA przeznaczone są dla stylistów, którzy oprócz nie podważalnej tradycji posługują się też najnowszymi nie konwencjonalnymi technikami strzyżeń . Właściwości ostrzy nożyczek TOGIYA umożliwiają swobodny ślizg , tapirowanie oraz strzyżenie do środka włosów na całej długości ostrza bez jakichkolwiek oporów . Najwyższa jakość stali i tradycyjna technologia ostrzenia sięgająca produkcji oryginalnych japońskich mieczy KATANA jest w tej chwili dostępna dla wszystkich stylistów na Świecie i w Polsce . Doskonałe wypukłe na zewnątrz i wklęsłe od środka ostrza nożyczek TOGIYA są stworzone w hołdzie dla niepowtarzalnie ostrej japońskiej krawędzi tnącej . Niezwykle wyprofilowana rękojeść oraz perfekcyjne wyważenie nożyczek TOGIYA sprawia że praca nimi to czysta niezapomniana przyjemność . TOGIYA pozwalają nam stylistą decydować o kształcie krawędzi ciętych oraz poprawnie strzyc włosy bez niszczenia i łamania końcówek.

ZOBACZ CO POTRAFIĄ FRYZJERZY - STYLIŚCI MAJĄC W RĘKACH NOŻYCZKI FIRMY TOGIYA (Obejrzyj film)

pociag_film

OSTRZA


ŁOPATKI:


Wypukłe blade - Clam

Miecz

Liść bambusa

Skrzypce





OPCJE OBSŁUGI:


Bazpośredni Pen

Ergonomiczny z uchwyteme

Semi-ergonomiczny z uchwytem





UCHWYT:


Prosta forma

Formularz Vertykalny

Forma Hennessy

3D trójwymiarowy kształt





OPCJA ODPOCZYNKU DLA PALCA:


Ciągły

Przesunięty





AMORTYZATOR:


Limiter kauczukowy

Tłumik sylikonowy w śrubie

Korek metaliczny





NAPIĘCIE KRAWEDZI TNĄCYCH :


Śruba rzymska tradycyjna

Śruba regulowana zębata

Skrew – implant na klucz

Kopuła nakręcana

Tarcza regulowana zębata

Śruba na łożysku z implantem





NUMER SERYJNY:


Numer Seryjny:

Numer pozwala nam określić jakość każdej pary nożyczek , oraz monitorować historię usług serwisowych w tym też ostrzenia .

STAL

Materiały do produkcji stali:





    Do produkcji nożyczek TOGIYA użyte są najwyższej jakości na świecie japońskie materiały , które zostały starannie wyselekcjonowane przez wiele lat. Niepowtarzalny stop kobaltowej stali z molibdenu , wanadu , boru , manganu i hartowanie w wysokich a następnie niskich temperaturach gwarantują maksymalną twardość i wytrzymałość .Stop zbyt miękki powoduje szybkie stępienie i odkształcenia ostrzy tnących natomiast stop zbyt twardy byłby łamliwy i kruchy .



    TOGIYA to narzędzia zaprojektowane dla wymagających . Są perfekcyjnie wywarzone co wyczuwalne jest od razu po wzięciu ich do ręki . Nowoczesny system kontroli napięcia nożyczek TOGIYA pozwala precyzyjnie ustawić naprężenia ostrzy . Krawędż tnąca styka się dokładnie na całej powierzchni cięcia . Wypukłość ostrzy zmniejsza kontakt i tarcie krawędzi tnących dzięki czemu strzyżenie nożyczkami TOGIYA jest nieprawdopodobnie komfortowe a ostrza pozostają dłużej ostre . Wszystkie pary nożyczek TOGIYA za nim trafią do naszych rąk są dokładnie kontrolowane aby zapewnić doskonałe funkcjonowanie i bardzo długą żywotność .



SERWIS

Warunki gwarancji:

TOGIYA potwierdza jakość swoich nożyczek i udziela gwarancji na okres DWÓCH LAT .



-Nożyczki TOGIYA używamy zgodnie z ich przeznaczeniem czyli do strzyżenia włosów ludzkich .



-Koszt naprawy uszkodzeń spowodowanych niedbałym czy nieprawidłowym obchodzeniem się z nożyczkami pokrywa klient.



-Jeżeli ostrze nożyczek ulegnie złamaniu z powodu innego niż wada produkcyjna nie podlega gwarancji ( np. jeżeli nożyczki zostaną upuszczone lub uderzone o inny przedmiot )



-Koszty przesyłki pokrywa klient


Ostrzenie:

Ostrzenie nożyczek TOGIYA wykonywane jest niezrównaną japońską technologią .Ostrzenie wykonywane jest w Japonii w domu nożyczek TOGIYA .



Wskazówki dla użytkowników:

- Do smarowania nożyczek powinien być używany specjalny olej TOGIYA .

- Do czyszczenia a zarazem polerowania nożyczek służy specjalna ircha TOGIYA .

- Olej i ircha znajduje się w komplecie z nożyczkami TOGIYA .

- Czynności konserwacyjne powinno się przeprowadzać po każdym dniu roboczym a w razie potrzeby nawet częściej.

Pamiętajmy !

Profesjonalne nożyczki wymagają profesjonalnego podejścia tzn. częstej pielęgnacji i poprawnego przechowywania . Dzięki odpowiedniemu podejściu nożyczki TOGIYA mogą służyć przez kilka lat przynosząc prawdziwą przyjemność i wydajność podczas strzyżenia .

KONTAKT

Point

KONTAKT Z NAMI






info.togiya@gmail.com






TEL.502-129-293






10-685 Olsztyn ul.Krasickiego 1B






wwww.togiya.com.pl





NAPISZ DO NAS:
WYPEŁNIJ FORMULARZ KONATKTOWY, ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK BĘDZIE TO MOŻLIWE.

W NAGRODĘ DOSTANIESZ OD NAS KATALOG Z NOŻYCZKAMI.

  Podaj swój adres email

  Treść wiadomości


  SOCIAL MEDIA

  MAPA DOJAZDU

  UŻYTKOWNICY

   Licznik Online Togiya Ilość użytkowników  on-line : 1
   Strona została odwiedzona 44886
  razy od 20 maja 2013 roku.


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie , powielanie zdjęć ze strony, bez zgody autora, surowo zabronione. Wykonanie i design PWS.